Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

OPPO oficjalnym partnerem Champions League

Michał Miśko
Opublikowano

OPPO, producent smartfonów oraz urządzeń IoT, zostało oficjalnym partnerem UEFA Champions League, najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie. Umowa została podpisana na dwa sezony. OPPO jest pierwszą w historii chińską marką, która rozpoczęła współpracę z Ligą Mistrzów.

Podczas rozgrywek UEFA Champions League promowane będą flagowe smartfony OPPO z serii Reno i Find X oraz pokazywane będą najnowsze urządzenia IoT producenta, w tym słuchawki i smartwatche. W ramach współpracy z UEFA Champions League, OPPO będzie szeroko promowane podczas transmisji ze spotkań, na stadionach, w tym bandach reklamowych wokół boisk, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Ponadto, w ramach akcji Inspiration Moments, firma będzie zachęcać kibiców do uchwycenia wyjątkowych momentów z boisk piłkarskich. Najlepsze zdjęcia zostaną udostępnione w sekcji OPPO Gallery na oficjalnej stronie internetowej UEFA oraz dedykowanej stronie poświęconej rozgrywkom.

Grafika promująca partnerstwo OPPO z UEFA Champions League

Zostaliśmy pierwszym chińskim partnerem UEFA Champions League. Idee tych rozgrywek znakomicie współgrają z wartościami naszej marki, która kładzie silny nacisk na innowacyjność oraz stawianie czoła przeciwnościom w myśl motta Inspiration Ahead. Wierzymy, że współpraca z UEFA Champions League nie tylko pozwoli nam dalej tworzyć silną społeczność, która wspólnie przeżywa i dzieli się sportowymi emocjami, ale również umocni naszą pozycję na rynku europejskim, mówi William Liu, President of Global Marketing w OPPO.

OPPO od kilu lat współpracuje z różnymi instytucjami i wydarzeniami sportowymi, szczególnie turniejami tenisowymi – Wimbledonem oraz Roland-Garros, z którymi producent związany jest już czwarty rok z rzędu. Ponadto, jest globalnym partnerem Międzynarodowej Rady Krykieta ICC (ang. International Cricket Council).

Dwuletnie partnerstwo z UEFA Champions League pozwoli tej marce mocniej zaistnieć w świadomości kibiców piłki nożnej. W ramach współpracy OPPO będzie obecne przy Lidze Mistrzów UEFA, której DNA to the best of the best, które szczególnie mocno współgra z DNA OPPO: Inspiration Ahead. Ponadto, producent będzie współpracować z UEFA w ramach Superpucharu Europy UEFA, Ligi Mistrzów Futsalu UEFA oraz Ligi Młodzieżowej UEFA. Umowa została podpisana na dwa sezony: 2022-2023 oraz 2023-2024.

 

 technologia i rozrywka