Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Krótki przewodnik po Paysafecard

Andrzej Kania
Opublikowano

Karta Paysafecard, to nic innego jak karta przedpłacona, to znaczy taka, którą aby wykorzystać na przykład na zakupy w internetowym sklepie albo w graniu w ulubione gry na automatach w kasynie online, należy wcześniej zasilić pieniędzmi z innego konta.

Kilka słów o kartach przedpłaconych

W dobie szybko postępującego rozwoju cyfryzacyjnego i technologiczne, coraz większą uwagę skupia się na szybkim realizowaniu pewnych zadań w sieci. Takimi się między innymi płatności za różne usługi czy rozrywkę. Jedną z możliwości realizowania płatności jest możliwość płatności pieniędzy na depozyt na przykład w kasyno online Paysafecard, który jest doskonałym środkiem płatności.

W tym artykule dowiesz się czym jest karta przedpłacona Paysafecard, a także dlaczego opłaca się ją mieć. Oprócz tego poznasz także plusy i minusy Paysafecard. Dlatego zapraszamy do lektury naszego krótkiego przewodnika o płatnością za pomocą tejże metody.

Czym jest karta Paysafecard?

Karta Paysafecard, to nic innego jak karta przedpłacona, to znaczy taka, którą aby wykorzystać na przykład na zakupy w internetowym sklepie albo w graniu w ulubione gry na automatach w kasynie online, należy wcześniej zasilić pieniędzmi z innego konta.

Kartę Paysafecard można zatem uznać za kartę typu prepaid, czyli przedpłaconą, na podobnej zasadzie jak karta w telefonie, którą należy zasilać, aby gdy ma się środki na koncie, wykonywać telefony czy pisać smsy albo korzystać z internetu. Gdy środki się skończą, to trzeba wtedy podobnie zasilić kartę.

Jedną z głównych różnic karty przedpłaconej Paysafecard od kart debetowych czy kredytowych jest to, że nie można z niej wypłacić pieniędzy. Natomiast w przypadku otrzymania od kogoś z zewnątrz przelewu, otrzymane pieniądze możemy wydać w internecie lub zapłacić w sklepie na zakupach.

Dlaczego opłaca się posiadać kartę Paysafecard?

Warto zatem zadać sobie pytanie, który brzmi dlaczego opłaca się posiadać kartę przedpłaconą Paysafecard? Otóż odpowiedź jest prosta. W dzisiejszych czasach, kiedy zależy nam na bardzo szybkim zrealizowaniu jakiejś transakcji czy to w sklepie internetowym czy w kasynie online, warto posiadać taki instrument płatniczy, dzięki któremu szybko, a przede wszystkim bezpiecznie będziemy mogli dokonać opłaty za dany produkt czy usługę.

Niewątpliwie karta prepaidowa Paysafecard jest taką opcją, którą warto rozważyć. Zwłaszcza, że koszty posiadania takiej karty nie są zbyt wielkie, a z pewnością przewyższają je korzyści wypływające z jej posiadania.

Opłata wynosi jedynie 20 złotych i jest naliczana od 13 miesiąca od zarejestrowania karty, a to oznacza rok bez opłat za korzystanie z niej.

Plusy i minusy Paysafecard
Jak każdy instrument płatniczy, tak i w przypadku karty przedpłaconej Paysafecard, posiada swoje mocne i słabe strony. My poniżej prezentujemy plusy i minusy tej karty prepaidowej.

Plusy
-       możliwość płacenia w internecie

-       szybkie doładowania konta

-       duże limity dotyczące przepływu pieniędzy na koncie karty

-       anonimowość

-       bezpieczna metoda płatności

-       łatwa dostępność wyrobienia karty

Minusy
-       konieczność systematycznego doładowywania karty

-       limity na karcie

-       opłata za korzystanie z karty miesięczna od 13 miesiąca użytkowania

-       opłata za wyrobienie karty

Podsumowanie

Coby nie patrzeć, postęp techonologiczny i cyfryzacyjny popycha ludzi do coraz to nowszych rozwiązań, które także obejmują nowe systemy płatności. Jednym z kluczowych atutów Paysafecard jest prostota działania i możliwość zrealizowania wielu transakcji bankowych w miejscach, w których chcemy pozostać anonimowi lub w miejscach, w których nie da rady zapłacić za zakupy lub rozrywkę w sieci za pomocą innego instrumentu płatniczego.

Niewątpliwe posiadanie w dzisiejszych czasach karty przedpłaconej Paysafecard, powinno być standardem.

 

 technologia i rozrywka