Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Magazyn dobrych treści na Geekwebie już dostępny

Michał Miśko
Opublikowano

Jeśli ktoś uważnie śledzi Geekweba to wie, że w serwisie zachodzą pewne zmiany.

W ostatnim czasie trochę pracy zostało włożone w Geekweb. Posegregowano nieco lepiej, mam nadzieję, kategorie tematyczne wpisów, poszczególne sekcje otrzymały (w końcu) godny i przejrzysty wygląd, zedytowano również wygląd serwisu na urządzeniach mobilnych. I chociaż wciąż jest jeszcze wiele pracy oraz rzeczy, które chcielibyśmy poprawić to ewidentnie Geekweb zmienia się i to zmienia się, naszym zdaniem, na lepsze. Widać to róznież po statystykach odwiedzalności, za co serdecznie dziękujemy. To, co jednak jest esencją tego typu serwisów, to oczywiście treść. Staramy się się więc, aby było jej jak najwięcej i żeby była jak najwyższej jakości. W ostatnim czasie również, ze względu na olbrzymia falę nieprawdziwych informacji i dezinformacji, jaka przelewa się przez sieć i z jaką codziennie mamy do czynienia stworzyliśmy dział fact checkingowy. Opisujemy w nim, dotrzymując należytej staranności, te najpopularniejsze bzdury na które natrafiamy w sieci. Niezmiennie zapraszamy także do współpracy wszystkie osoby, które chciałyby wyrażać swoją pasję do technologii w serwisie takim jak nasz.

Magazyn dobrych treści

Nowością w serwisie jest również dział, który nazwaliśmy Magazynem dobrych treści. To miejsce na wszystkie te teksty, które ciężko było nam zakwalifikować jednoznacznie do którejkolwiek z istniejących kategorii, a które bardzo chcieliśmy jednak opublikować. To miejsce na felietony, przemyślenia, komentarze i opinie. Szczerze zachęcamy do odwiedzania. Będziemy również wdzięczny za każdy feedback, sugestie, pomysły czy propozycje. Możecie skorzystać z zakładki kontakt lub pisać na adres hello(at)geekweb.pl.

 technologia i rozrywka