Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Dołącz do facebookowej grupy We are geeks

Michał Miśko
Opublikowano
Dołącz do facebookowej grupy We are geeks
Dołącz do facebookowej grupy We are geeks

Geekweb to portal tworzony z pasji do nauki, technologii, rozrywki. Chcę dawać Wam wysokiej jakości treści, ale także inspirować do dyskusji i zachęcać do interakcji. W tym właśnie celu powstała facebookowa grupa We are geeks.

Na Geekweb.pl znajdziecie rzetelne i wysokiej jakości teksty z pogranicza technologii, nauki i rozrywki. Chcę, żeby było to miejsce w Internecie bez klikbajtowych tytułów, z rzetelną informacją, czasem naukowym zacięciem, ale wciąż podana w na tyle przystępnej formie, aby każdy mógł znaleźć chociaż odrobinę dla siebie. W tego typu przedsięwzięciach niezwykle ważny jest jednak feedback od odbiorcy, dlatego każdy tekst i materiał na portalu możecie komentować poprzez niezwykle popularne narzędzie, jakim jest Disqus. Na interakcję czeka także twitterowe konto portalu (@geekweb_pl) oraz facebookowy fanpage na który trafiają materiały publikowane w portalu, ale także takie, które nie znalazły miejsca na stronie. Do wszystkich tych sposobów komunikacji z czytelnikiem dochodzi także grupa, która, moim zdaniem, ma szansę być miejscem najbliższego kontaktu pomiędzy twórcami medium, a jego odbiorcami. Zachęcam więc do przyłączenia się do grupy We are geeks na której rozwijać będziemy interesujące nas tematy, dyskutować nad nimi, a okazjonalnie także organizowane będą tam drobne, jak to się ładnie mówi, giveawaye.

Grupę We are geeks znajdziecie tutaj. Jeśli macie jakieś propozycje, wskazówki i sugestie dotyczące rozwoju portalu chętnie się tam z Wami spotkam.

Możesz także dołączyć do redakcji Geekweb.pl i wspólnie współtworzyć lepszy Internet.

 technologia i rozrywka