Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Promocje OPPO na walentynki

Michał Miśko
Opublikowano

OPPO wystartowało z promocjami z okazji zbliżającego się święta zakochanych. Miłośnicy technologii będą mogli kupić dla siebie lub dla bliskiej osoby modele ze sztandarowej serii Reno – Reno6 oraz Reno5 – w obniżonych cenach. Specjalna oferta obejmuje również słuchawki Enco Air oraz Enco Free2, a także opaskę OPPO Band. Co więcej, od piątku będzie można zakupić dwa zegarki OPPO Watch w cenie jednego. Warto się pospieszyć, bo rabaty obowiązywać będą do 14 lutego.

Walentynkowa promocja OPPO to okazja do zakupu sztandarowych smartfonów z serii Reno, wyróżniających się autorskim designem OPPO Glow, możliwościami fotograficznymi i wideo oraz szybkim ładowaniem. To smukłe i lekkie smartfony wypełnione dobrymi komponentami z nakładką systemową ColorOS. Dodatkowo tryb portretowy Bokeh Flair Portret Wideo pozwala uchwycić każdą wyjątkową chwilę.

Grafika przedstawia promocje sprzętu OPPO z okazji walentynek

Do dnia 14 lutego model Reno6 5G będzie można kupić w cenie 2214 złotych. Natomiast wersja Pro – Reno6 Pro 5G, po rabacie w wysokości 485 złotych, będzie dostępna za 3214 złotych.

Producent nie zapomniał również o promocji na smartfony, które choć debiutowały na polskim rynku w zeszłym roku, nadal cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Za Reno5 Lite klienci zapłacą 1214 złotych, a cena Reno5 5G wyniesie 1514 złotych, zamiast 1999 złotych. 

Grafiaka przedstawia promocje OPPO z okazji walentynek

Dobry sprzęt do słuchania muzyki przyda się zawsze – niezależnie czy słuchamy walentynkowej playlisty czy mocniejszych brzmień. Dlatego też OPPO przygotowało rabat na bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Enco Free 2 współtworzone z Dynaudio, które dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC) pozwolą odpocząć od hałasu panującego wokół i skupić się tylko na słuchaniu muzyki. Do 14 lutego będą one dostępne w cenie 414 złotych.

Producent przygotował również promocje dla osób planujących przeznaczyć na słuchawki nieco niższy budżet. W tym samym terminie, bezprzewodowe słuchawki Enco Air to wydatek 214 złotych (po obniżce z 299zł). Wyróżnia je elegancki design oraz doskonała jakość wykonania potwierdzona certyfikatem TÜV Rheinland.

Dla fanów sportów i osób prowadzących aktywny tryb życia, które chcą mieć inteligentne urządzenie m.in. monitorujące tętno, liczbę kroków, czy poziom nasycenia krwi tlenem, producent przygotował OPPO Band w obniżonej cenie – 169 złotych.

Grafika przedstawia promocję OPPO Watch z okazji walentynek

Z kolei OPPO Watch w wersji 46 mm (WiFi) można dopasować do męskiego i damskiego nadgarstka, co jest istotną wiadomością dla osoby, która będzie chciała go nabyć zarówno dla siebie, jak i swojej drugiej połówki. W walentynkowej ofercie, od najbliższego piątku, można kupić 2 urządzenia OPPO Watch (WiFi) w cenie jednego. Oferta na OPPO Watch (WiFi) obowiązuje na model w kolorze złotym i będzie dostępna w sklepie EURO AGD.

 

 technologia i rozrywka