Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

HBO Max w Polsce po pierwszym tygodniu

Michał Miśko
Opublikowano
HBO Max w Polsce po pierwszym tygodniu
HBO Max

W pierwszym tygodniu HBO max w Polsce widzowie najczęściej wybierali Diunę, spośród wszystkich filmowych produkcji.

Diuna okazała się największym hitem HBO Max w pierwszym tygodniu istnienia tej usługi na terenie Polski. Tuż za epickim dziełem Denisa Villeneuve'a uplasowała się nowa odsłona Matrixa. na miejscu trzecim widzowie wybierali Zwycięską rodzinę z Willem Smithem w jednej z głównych ról.

Grafika przedstawia najpopularniejsze filmy w HBO max w Polsce

Kolejne miejsce to lekkie zaskoczenie. Matrix to bowiem film kultowy, ale już wiekowy. Widzowie najwyraźniej lubią odświezyć sobie klasykę i film z 1999 roku znalazł się na miejscu czwartym. Polscy użytkownicy HBO Max chętnie sięgali również po Mother!, docenianego na całym świecie Jokera, animowany, ale niezbyt udany, Kosmiczny Mecz 2, niezłe Coco, Ciche Miejsce 2. Dziesiątkę najpopularniejszych filmów w pierwszym tygodniu istnienia HBO Max w Polsce zamyka Mroczny Rycerz, czyli druga część trylogii Christophera Nolana o Batmanie, z Christianem Bale'em w roli głównej.

HBO Max do końca marca można mieć za 19,99 złotych miesięcznie. To 33 procent ceny regularnej. Przy kontynuowaniu abonamentu zniżka ta będzie naliczana nadal. Regularna cena abonamentu HBO Max w Polsce to 29,99 zł.

 

 technologia i rozrywka