Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Microsoft sprzedaje odnowione Xboxy Series X

Michał Miśko
Opublikowano

Microsoft sprzedaje odnowione konsole Xbox w swoim Microsoft Store. Cena? Nieco powyżej 2 tysięcy złotych.

Co prawda konsolę Microsoftu wciąż łatwiej kupić, niż Playstation 5, ale wciąż pozostają niemałe problemy z zaspokojeniem potrzeb rynku na sprzęt nowej generacji. Microsoft wychodzi naprzeciw temu problemowi oferując w swoim Microsoft Store konsole Xbox Series X w wersji odświeżonej, czyli używane, ale przywrócone do stanu jak nowy. Konsola kosztuje nico ponad dwa tysiące złotych, ale jest pewien haczyk. Razem z konsolą nabyć trzeba elektroniczną wersję gry oraz dodatkowy kontroler.

Jeśli wybierzecie najtańsze pozycje z listy to za taki zestaw zapłacić trzeba niecałe 553 dolary, co daje nam nieco ponad 2300 złotych. To zawsze kilka stówek taniej, niż podobna oferta na polskich portalach aukcyjnych. Odnowione konsole Microsoftu, według standardu firmy, są wyczyszczone i przetestowane. Mają również 12-miesięczną gwarancję, a za dodatkową opłatą można ją rozszerzyć aż do trzech lat.

Xbox Series X i S miały swoją premierę w 2020 roku. Niestety był to również okres mocnych zawirowań rynków półprzewodników (które zresztą trwają do dziś), dlatego też, zarówno Xboxy, jak i Playstation 5, do dziś pozostają towarem dość deficytowym.

 

 technologia i rozrywka