Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Realme C30 już w sprzedaży

Michał Miśko
Opublikowano
Realme C30 już w sprzedaży
realme

Realme wprowadza do sprzedaży budżetowy smartfon wyróżniający się designem oraz wydajną baterią, która pozwala modelowi C30 wytrzymać, według danych producenta, aż 35 dni w trybie czuwania. Jest to także najsmuklejszy telefon w swojej półce cenowej.

Do wciąż powiększającej się rodziny sprzętów realme dołącza właśnie realme C30, czyli, jak podaje producent, smartfon, który na jednym ładowaniu ma wytrzymać aż do 35 dni w trybie czuwania.

Najlepsza wydajność w segmencie

Wyposażony w procesor Unisoc T612, realme C30 uzyskał wynik 224,233 punktów w testach AnTuTu. Ponadto nowy model smartfona realme wyposażono w technologię pamięci UFS 2.2, która może zapewnić dwukrotnie większą prędkość odczytu i zapisu danych niż eMMC 5.1. Fakt ten zasługuje na uwagę, gdyż większość modeli producentów korzysta z UFS 2.2 w swoich modelach ze średniej i wyższej półki. Dodatkowo, C30 posiada baterię o pojemności 5000mAh.

Na zdjęciu smartfon realme c30

Stylowe wzornictwo

Realme C30 posiada wyjątkowy, paskowany design, a grubość telefonu to zaledwie 8,5 mm. W rezultacie jest to najsmuklejszy model w swoim segmencie, a tekstura smartfona sprawia, że wygląda futurystycznie i modnie. Smartfon dostępny jest kolorze czarnym.

Na zdjęciu smartfon realme c30 tyłem

Cena i dostępność

Smartfon realme C30 (3/32), w cenie 629 złotych, jest dostępny w sieci sklepów Media Expert Media Markt, Neonet, Komputronik, RTV Euro AGD, x-kom, Sferis.pl, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

 

 technologia i rozrywka