Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Realme w top 4 producentów smartfonów w Europie

Michał Miśko
Opublikowano

W 2022 roku realme uplasowało się na czwartym miejscu wśród producentów smartfonów w Europie. Dodatkowo, według najnowszych danych raportu Canalys, wśród wszystkich głównych producentów, marka odnotowała największy wzrost dostarczonych telefonów, który wyniósł 8% (porównanie rok do roku).

W 2022 roku globalny rynek smartfonów dotknął ogólny spadek dostarczonych urządzeń. Jednocześnie realme udało się utrzymać wzrost i pozostać czwartą największą marką smartfonów w Europie. Według danych Canalys, producent znalazł się także w top 3 marek smartfonów z 24 procentowym wzrostem w Europie Środkowej i Wschodniej.

realme w top 4 producentów smartfonów w Europie w 2022 roku

- Taki wynik to efekt zaangażowania i pracy całego zespołu na rzecz realizacji naszych ambicji, aby stać się zdrowszą i bardziej zrównoważoną firmą. Jako wschodząca marka technologiczna, realme będzie nadal dostarczać użytkownikom wydajne, stylowe i wyposażone w topowe rozwiązania urządzenia – powiedział Francis Wong, CEO realme Europe.

 technologia i rozrywka