Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Najtańsze pakiety Netflixa znikają z USA i Wlk. Brytanii

Michał Miśko
Opublikowano

Pierwsza była Kanada. Teraz w USA i Wielkiej Brytanii Netflix usunął z oferty najtańsze pakiety bez reklam.

Najtańsze pakiety Netflixa bez reklam, występujące pod nazwą Podstawowy (Basic) zniknęły z USA i Wielkiej Brytanii, wcześniej również z Kanady. 

Pakiety podstawowe Basic pojawiły się dla klientów w październiku ubiegłego roku. Kosztowały 6,99 dolara i obarczone były koniecznością oglądania reklam - do pięciu minut na każdą godzinę materiału. Pakiet miał również ograniczenia w postaci rozdzielczości maksymalnej 720p, abonenci Basica nie mieli również dostępu do pełnego katalogu usługi. W kwietniu tego roku Netflix zmienił nazwę tego pakietu na Standard with ads, pozostawiając opcję Basic, która od tamtej pory nie miała już reklam, ale jej cena wynosiła 9,99 dolara. Obecnie z tej właśnie opcji Netflix zrezygnował w wymienionych krajach. Najtańszą opcją bez reklam w USA jest obecnie ta kosztująca 15,49 dolara.

Opcja Standard z reklamami umożliwia jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach w full HD. Opcja Standard bez reklam, oprócz braku reklam, różni się jeszcze możliwością pobierania materiałów na dwa urządzenia oraz opcją dodania jednego dodatkowego użytkownika za cenę 7,99 dolara miesięcznie.

Na razie nie ma żadnych informacji o zmianach cennika i pakietów dla użytkowników w Polsce.

 

 

 technologia i rozrywka