Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Platforma VOD FlixClassic z klasykami kina dostępna w aplikacji Android TV

Michał Miśko
Opublikowano

Platforma VOD FlixClassic, która pozwala poznać i odkryć na nowo klasykę kinematografii z całego świata jest już dostępna w aplikacji Android TV.

Miłośnicy kina już mogą korzystać z aplikacji FlixClassic na Android TV. Wiadomość ta ucieszy zarówno 12 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, jak i nowych, którzy zastanawiali się nad zakupem abonamentu. Z tej okazji do 5 grudnia trwa promocja na roczną subskrypcję w cenie 99,99 zł zamiast 129,90 zł.

Obecnie zapaleni kinomaniacy mogą wybierać spośród ponad 400 tytułów, wśród których znajdują się evergreeny, zapomniane hity kinowe i perełki światowego kina. Wielbiciele klasyków na platformie FlixClassic odkryją również propozycje niedostępne w innych polskich serwisach m.in.: Wielkie nadzieje, Dzika Planeta, Na samym dnie czy Arabela. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych oraz polskich wersjach językowych.    

Już na pierwszy kwartał 2024 roku twórcy platformy planują wdrożenie kolejnych nowości. Pierwszą z ich będzie DCB (Direct Carrier Billing), czyli płatności mobilne online, które umożliwią użytkownikom dokonywanie zakupów poprzez obciążanie rachunku telefonicznego u swojego operatora. Dzięki temu rozwiązaniu, widzowie platformy zyskają większą swobodę w wyborze metod płatności za subskrypcje.

 

 technologia i rozrywka