Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

OPPO Enco Buds2 Pro, słuchawki za 199 złotych, debiutują w Polsce

Michał Miśko
Opublikowano

OPPO konsekwentnie rozwija w Polsce swój ekosystem, umożliwiając klientom korzystanie z pełnego spektrum uzupełniających się wzajemnie produktów. Niedawno na rynku zadebiutował tablet OPPO Pad Neo, a wraz z początkiem lutego premierę mają słuchawki TWS – OPPO Enco Buds2 Pro.

Tworzenie wysokiej jakości produktów audio od zawsze było częścią DNA marki. OPPO zostało założone w 2004 roku i zaczynało jako producent wysokiej jakości sprzętu audio. Niezwykle istotne słuchawki pojawiły się na ryku w 2019 roku – zostały nazwane OPPO Enco Q1 i były pierwszymi bezprzewodowymi słuchawkami OPPO, a także pierwszymi z serii OPPO Enco. Konsekwentnie rozwijając tę serię, firma wprowadza na polski rynek nowe modele. W 2023 roku nad Wisłą zadebiutowały: OPPO Enco Air3, OPPO Enco Air3 Pro oraz OPPO Enco Air3i. Rok 2024 OPPO rozpoczyna premierą modelu OPPO Enco Buds2 Pro.

Na zdjęciu słuchawki OPPO Enco Buds2 Pro

Komfortowe słuchawki na co dzień o odświeżonym wyglądzie

W sprzedaży już są zupełnie odświeżone pod względem wyglądu, w odniesieniu do poprzedniej generacji, słuchawki OPPO Enco Buds2 Pro. Zaokrąglone etui ładujące przypomina teraz małe pudełeczko, do którego schowamy dwukolorowe słuchawki TWS – szaro-białe, w przypadku białego etui, oraz jednokolorowe: czarne – w przypadku czarnego etui. W wariancie białym na etui dostrzeżemy szare drobinki, które sprawiają, że design urządzenia jest jeszcze ciekawszy.

Urządzenie charakteryzuje wygodna konstrukcja do noszenia na co dzień – każda ze słuchawek waży 4,3 g. W zakresie odporności na kurz i wodę, mają stopień ochrony IP55, co czyni je idealnymi do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Dzięki podwójnym mikrofonom i algorytmowi Redukcji szumów w rozmowach AI, Enco Buds2 Pro umożliwiają prowadzenie wysokiej jakości rozmów bez zakłóceń.
 
Dodatkowo słuchawki są wyposażone w system inteligentnego sterowania dotykowego, zapewniając prostą i intuicyjną obsługę. Nie musimy odblokowywać naszego smartfona, aby przełączyć utwór czy odebrać połączenie, niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki, gramy, czy oglądamy serial. To, co widzimy i słyszymy jest zsynchronizowane, dzięki łączności Bluetooth 5.3 i niskiemu opóźnieniu na poziomie 94 ms.
 
Mając smartfon OPPO z systemem ColorOS 11 lub nowszym, skorzystamy z funkcji Szybkiego parowania, która pozwala na sparowanie telefonu ze słuchawkami, gdy tylko OPPO Enco Buds2 Pro znajdą się w trybie parowania i w zasięgu Bluetooth. Gdy to zrobimy, teraz możemy odblokować tuner Dirac Audio oraz Dolby Atmos, aby uzyskać kolejny poziom optymalizacji dźwięku, co pozwoli nam dostosować swoje wrażenia w zależności od tego, gdzie się znajdujemy lub aktywować profil adaptacyjny w oparciu o to, co w danej chwili odtwarzamy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w ruchu, czy gramy w grę, OPPO Enco Buds2 Pro zapewniają nam dźwięk dostosowany do indywidualnych potrzeb.
 
Jednak, co ważne, w pełni z możliwości słuchawek skorzystamy nie tylko na smartfonach OPPO, ale również innych marek – wystarczy pobrać aplikacje HeyMelody z App Store lub Google Play. Aplikacja pozwala dostosować funkcje do własnych upodobań czy sprawdzić poziom naładowania baterii lewej i prawej słuchawki.
Czas pracy baterii, na pojedynczym ładowaniu, wynosi blisko 8 godzin. Z etui ładującym może zapewnić do 38 godzin pracy.
 

Poczuj głębokie basy

 
Ponadto OPPO Enco Buds2 Pro zostały wyposażone w przetwornik o wielkości 12,4 milimetra, dzięki któremu usłyszymy wysokiej jakości basy, a tym samym bardziej wciągające brzmienie. Ponadto konstrukcja słuchawek pozwala słuchać również czyste dźwięki średnie oraz wysokie tony. Dźwięk możemy dostosować pod swoje upodobania, dzięki funkcji Enco Master Equaliser, która umożliwia nam wybór pomiędzy trzema profilami dźwięku jak: Zrównoważone, Basy oraz Wyraziste.
 

 

 technologia i rozrywka