Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Ostatnia szansa na zgłoszenie w Pixel Awards Europe 2022

Michał Miśko
Opublikowano
Ostatnia szansa na zgłoszenie w Pixel Awards Europe 2022
Pixel Heaven 2022

Poniedziałek, 16 maja, jest ostatnim dniem do zgłaszania gier w konkursie Pixel Awards Europe 2022. To największa nagroda przyznawana grom niezależnym w Europie - twórcy mogą zgłaszać gotowe produkcje, gry we wczesnym dostępie i dema, które powalczą w dwunastu kategoriach.

Zgłoszenia do konkursu Pixel Awards Europe 2022 są otwarte, ale najbliższy poniedziałek, 16 maja, to ostatni dzień w którym można będzie zgłaszać gry w konkursie Pixel Awards Europe 2022. To największy w Europie konkurs dedykowany niezależnym twórcom gier. Zwycięzców poznamy w trakcie 10. PIXEL HEAVEN 2022 GAMES FESTIVAL & MORE, które odbędzie się 10-12 czerwca 2022 r. w Warszawie. Goście festiwalu Pixel heaven będą mogli zapoznać się również z każdą, nominowaną grą.

Pixel Awards Europe to konkurs skierowany do niezależnych twórców gier, którzy mogą zmierzyć się w jednej z trzynastu kategorii. Do udziału mogą przystąpić wszystkie gry, które nie były dostępne na rynku do 30 września 2021 r. Jury wybierze nominowane gry w każdej z kategorii, a ich twórcy otrzymają nieodpłatnie stoisko na 10. PIXEL HEAVEN 2022 GAMES FESTIVAL & MORE w sekcji Finalists Show. Tam będą prezentować swoje produkcje graczom, mediom, wydawcom i inwestorom. Uroczysta gala wręczenia statuetek i nagród zwycięzcom zaplanowana jest na 11 czerwca.

Oprócz okazji do zagrania w najlepsze indie gry, osoby odwiedzające Festiwal będą mogły spróbować rozgrywki na retrosprzęcie - konsolach, komputerach i automatach. Organizatorzy zapraszają również na udział w licznych panelach, w tym wystąpieniach gości specjalnych wydarzenia. Swoje prelekcje przewidzieli Éric Chahi, twórca Another World, Jordan Mechner, autor Prince of Persia i Karateka oraz Martyn Brown, współtwórca oryginalnych Wormsów i założyciel TEAM17.

 

 technologia i rozrywka