Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pixel Heaven 2022 zmienia lokalizację

Michał Miśko
Opublikowano
Pixel Heaven 2022 zmienia lokalizację
Pixel Heaven 2022

Tegoroczny Pixel Heaven nie odbędzie się w miejscu w którym pierwotnie zakładano. Organizator poinformował o zmianie lokalizacji. Zajezdnia autobusowa w której planowana była impreza służy bowiem miastu jako punkt pomocy uchodźcom z terenu Ukrainy.

Hala B w Zajezdni Autobusowej, miejsce w którym miał odbyć się 10. festiwal Pixel Heaven, została zajęta przez miasto Warszawa jako jedno z dwóch kluczowych centrów logistycznych w służbie pomocy ofiarom rosyjskiej agresji w Ukrainie. Organizatorzy tegorocznego Pixela zostali więc zmuszeni do zmiany lokalizacji. Nowym adresem 10. edycji PH jest centrum imprezowe przy ul. Mińskiej 25, na które składają się Hala 19 oraz B58, a także Chono Lulu Bistro & Bar to wyjątkowe przestrzenie o niepowtarzalnym, industrialnym charakterze. Jak podkreśla organizator, Robewrt Łapiński, wnętrza te znakomicie podkreślają klimat imprezy, a rozległy teren zewnętrzny umożliwia organizację wygodnej strefy chillout z foodtruckami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spędzić pełne trzy dni na partyplace.

 

Zaletą jest lokalizacja w pobliżu stacji Metra Stadion Narodowy i dworca PKP Warszawa Wschodnia, co znakomicie ułatwia komunikację i dojazd o każdej porze dnia i nocy.

 technologia i rozrywka