Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Legendarny Jon Hare ponownie gościem Pixel Heaven

Michał Miśko
Opublikowano
Legendarny Jon Hare ponownie gościem Pixel Heaven
Pixel Heaven 2022

Legendarny Jon Hare, wraz z Andrew Barnabasem, to kolejni goście specjalni zapowiedziani na tegoroczny Pixel Heaven.

Czy komukolwiek trzeba przedstawiać legendę devu c64 i Amigi, Jona Hare'a? Nie sądzę, ale jeśli jednak, to jest to współzałożyciel Sensible Software, czyli firmy, która wyrobiła sobie markę już na tytułach wydawanych na Commodore 64, ale w erze Amigi osiągnęli szczyt popularności, głównie dzięki takim tytułom jak Sensible Soccer, czy Cannon Fodder. Gościem jubileuszowej edycji Pixel Heaven będzie Jon Hare, który w Warszawie pojawi się w obecności Adrew Barnabasa.

Na zdjęciu Jon Hare, legenda Sensible Software, gość 10. edycji Pixel Heaven

Jon Hare na łamach książki Historia Amigi Piksel po Pikselu powiedział, że prawdopodobnie, gdyby nie Amiga, robiłby zupełnie coś innego w życiu. Na tegorocznym festiwalu PH Hare prawdopodobnie, ku uciesze wszystkich, wspomni lata 90. ubiegłego wieku i przygodę z takimi tyułami Sensible Software jak Mega lo mania, Sensible Soccer, czy Cannon Fodder. Hare wystąpi również ze swoim zespołem na Afterparty.

 

 technologia i rozrywka