Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Igrzyska Olimpijskie w Google i na YouTube'ie

Michał Miśko
Opublikowano
Igrzyska Olimpijskie w Google i na YouTube'ie
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczęły się. Niestety bez udziału kibiców. Jednak w tym roku technologia pomoże wszystkim bezpiecznie cieszyć się igrzyskami na odległość. Oto sześć sposobów, które pomogą kibicom śledzić wszystko, co dzieje się na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020.

Bądźcie na bieżąco (bez wysiłku) dzięki wyszukiwarce Google

 
W wyszukiwarce Google znajdziecie najnowsze informacje na temat Igrzysk Olimpijskich, w tym o ulubionych wydarzeniach, dyscyplinach sportowych i zawodnikach. Możecie także sprawdzić, które miejsce zajmuje dane państwo w klasyfikacji medalowej. Jeśli nie dacie rady śledzić Igrzysk na żywo, nie martwcie się - możecie obejrzeć codzienne podsumowania wideo lub sprawdzić najważniejsze wiadomości związane z olimpijskimi rywalizacjami. Miłośnicy danych mogą odwiedzić naszą stronę Trendy, aby zobaczyć zabawne statystyki wyszukiwania dotyczące różnych dyscyplin sportowych.
 

Zróbcie sobie przerwę na Doodlowe Zawody na Wyspie Czempionów

 
Weźcie udział w największej w historii interaktywnej grze Doodle, stworzonej we współpracy z japońskim studiem animacji STUDIO 4°C. Kliknijcie na Doodle, aby wejść do świata gry, dołączcie do drużyny i rywalizujcie z mistrzami skateboardingu, rugby, wspinaczki i nie tylko. Wszystko to w stylu 16-bitowej retro gry. Podczas podróży przez Doodle Zawody czekają na Was dziesiątki niespodzianek i zadań.
Grafika przedstawiająca Google Doodle z grą z Tokio 2020

Obejrzyjcie najciekawsze momenty od oficjalnych nadawców (i nie tylko) na YouTube

Od 23 lipca oglądajcie wydarzenia na żywo, a także klipy i najważniejsze momenty od oficjalnych nadawców olimpijskich, w tym Marca Claro i Eurosport, na ich kanałach YouTube. Mnóstwo materiałów znajdziecie także na oficjalnym kanale olimpijskim. Na początku tego miesiąca udostępniliśmy Wam także nowe serie YouTube Originals związane z Olimpiadą: "Strive", "How To Olympics", "Break the Record" a już wkrótce będziecie mogli obejrzeć pełnometrażowy film dokumentalny "World Debut".

Niech Asystent Google Was wyręczy

Zastanawiacie się kto wygrał? Wystarczy zapytać "OK Google, kto wygrał koszykówkę kobiet na olimpiadzie?". Kibicujecie konkretnemu państwu? "OK Google, ile medali na olimpiadzie zdobyła Polska?". Możecie nawet powiedzieć: "OK Google, opowiedz mi zabawny fakt o igrzyskach w Tokio".

Bądźcie na bieżąco z oficjalną aplikacją Igrzysk

Nie przegapcie niczego: pobierzcie oficjalną aplikację Igrzysk Olimpijskich - Olympics. A jeśli jesteście w nastroju do ćwiczeń, nic prostszego. W Google Play znajdziecie wiele propozycji w kategorii sport.

Odkryjcie Japonię ze Street View, Google Arts & Culture oraz Tłumaczem Google

Nawet jeśli nie możecie uczestniczyć w Igrzyskach na żywo, warto wybrać się na wirtualną wycieczkę po Japonii dzięki Street View. Od ośnieżonych gór i lśniących formacji skalnych po miasta pełne historii i kultury - wszystko to możecie zobaczyć nie ruszając się z fotela. Z kolei dzięki Google Arts & Culture poznacie tradycyjne japońskie rzemiosło i przepyszne jedzenie; Kraina Umami będzie szczególnie zabawna dla wszystkich smakoszy. Jeśli to wszystko zainspiruje Was do nauki japońskiego, to na szczęście macie pod ręką Tłumacza Google.

 technologia i rozrywka