Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Twitch miał wyciek

Michał Miśko
Opublikowano
Twitch miał wyciek
Twitch

Ogromne ilości danych dotyczace twitcha wyciekły do sieci.

125 GB danych z serwisu Twitch zostało opublikowanych w serwisie 4Chan. Dane to wypłaty, jakich dokonywano twórcom platformy w ostatnich latach, dane na temat konkurencyjnej dla Steam platformy przygotowywanej wraz z Amazon Game Studios, narzędzia bezpieczeństwa Twitcha czy kompletny kod źródłowy tej platformy. Anonimowy włamywacz dodał, że społeczność Twitcha to obrzydliwe szambo.

Co ciekawe, wyciek nosi również nazwę część 1, co sugeruje, że nie wszystkie materiały zostały upublicznione od razu. Na razie nie ma żadnych informacji, czy wyciek dotyczy również użytkowników - ich haseł, na przykład. Póki co, choć nie ma powodu, żeby uważać inaczej, to warto zmienić swoje hasło, jeśli macie konto na Twitchu.

W ostatnim czasie Twitch przeżywał falę krytyki, przede wszystkim ze strony swoich własnych użytkowników, z powodu ogromnej fali nienawiści jaka toczy ten serwis. Użytkownicy zarzucali również administratorom opieszałość w przeciwdziałaniu rozlewającego się w usłudze zła.

 technologia i rozrywka