Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Social media Trumpa to totalna klapa

Michał Miśko
Opublikowano

To naprawdę niesamowite, ale portal społecznościowy Trumpa to większa klapa, niż polska Albicla (która swoją drogą nadal działa).

Polska Albicla miała słabiutki start, były żarty, włamania i pośpieszne łatanie dziur, ale serwis stworzony przez media Tomasza Sakiewicza działa do dziś i ma swoich wiernych użytkowników. Niebywałe, ale jeszcze słabszy start miała platforma społecznościowa Donalda Trumpa, który zapowiedział stworzenie Truth Social po tym, jak został zbanowany na Twitterze i Facebooku. Odpowiedź byłego POTUS-a na największe media społecznościowe wystartowała 21 lutego i od tego momentu nie działa, a kolejka chętnych do udzielania się sięga już 1,5 miliona osób. Jeszcze w dzień premiery Truth Social było najczęściej ściąganą aplikacją na iOS, ale oprócz pobrania użytkownicy nie byli w stanie niczego w serwisie napisać, czy zrobić. Sytuacja miała zostać szybko naprawiona, ale skończył się marzec, a aplikacja Trumpa nadal nie działa, nikt nie wie co się w ogóle z nią dzieje, a liczba pobrań spadła aż o 95 procent. 

Żeby tego było mało to z pracy w platformie zrezygnowało dwóch czołowych menedżerów, donosi Reuters. Są to Josh Adams i Billy Boozer, którzy dołączyli do Trump Media & Technology Group około roku temu. Powodem ich rezygnacji jest oczywiście katastrofalny start opisywany powyżej. I podobnie jak w kwestii tego, że nie wiemy co aktualnie dzieje się z aplikacją Trumpa, nie wiemy również, czy dwie kluczowe osoby w tym projekcie zostaną jakkolwiek w nim zastąpione. Jedyne co tak naprawdę w tej chwili wiemy to fakt, że Truth Social ma w pierwszym tygodniu kwietnia ogłosić swoją premierę na Google Play Store.

 

 

 technologia i rozrywka