Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Facebook przestanie być w pełni darmowy

Michał Miśko
Opublikowano

Niby nie trzeba będzie, ale jednak. Facebook wprowadzi płatne plany subskrypcyjne.

Meta, właściciel Facebooka, ogłosiła, że wprowadzi płatne plany subskrypcyjne na Facebooku. Za 11 dolarów i 99 centów, lub 14 dolarów i 99 centów na iOS, użytkownicy Facebooka i Instagrama będą mogli otrzymać błękitną plakietkę weryfikacyjną, wcześniej przesyłając obsłudze firmy Zuckerberga skan swojego dokumentu tożsamości.

Pierwszym regionem na świecie w którym wprowadzone zostaną opisywane zmiany będzie Australia i Nowa Zelandia. Później objęta subskrypcją zostanie reszta świata. A ta będzie tożsama z tym, co kilka tygodni temu ogłosił Twitter. Aby starać się o taką plakietkę trzeba będzie mieć skończone 18 lat, przejść weryfikację konta pod względem pewnych treści, a także przekazać Mecie skan swojego dokumentu tożsamości. W zamian otrzymamy wspomnianą błękitną plakietkę, większą ochronę konta, jeśli chodzi o plagę podszywania się, pomoc żywego konsultanta w przypadku wystąpienia jakiegoś problemu, dostęp do nowych funkcji, a także większe zasięgi i zwiększoną widoczność na platformie.

To jest i zawsze będzie darmowe. Taki napis kiedyś widniał na Facebooku na ekranie logowania. To by było na tyle. Everybody lies, jak mawiał House.

 

 technologia i rozrywka