Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już dziś rusza Kanał Zero

Michał Miśko
Opublikowano

Już dziś, 2 lutego, rusza Kanał Zero, czyli solowy projekt Krzysztofa Stanowskiego.

Krzysztof Stanowski ogłosił swoje odejście z Kanału Sportowego w połowie października ubiegłego roku. Jak tłumaczył, decyzję swoją podjął po wielu przemyśleniach i odczuciu, że po ponad trzech latach pracy jego entuzjazm wobec tego projektu wypalił się. Przyczynili się do takiego stanu nieco jego współpracownicy i współzałożyciele. Stanowskiemu przestała odpowiadać w KS funkcja konia pociągowego, czyli osoby, która swoją twarzą i materiałami zarabia na wszystkich innych, nie bez znaczenia z pewnością było również różne podejście do reżimu pracy czterech współzałożycieli. Nieco później Krzysztof Stanowski ogłosił powstanie solowego projektu na polskim You Tube do którego od razu zaprosił fanów. Ci tłumnie subskrybowali kanał na którym do końca stycznia nie było żadnych treści.

Stanowski swój nowy projekt nazwał Kanałem Zero. Nawiązuje to do jego autorskiego programu na Kanale Sportowym o nazwie Dziennikarskie Zero, a to z kolei nawiązuje do jednego z wczesnych odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym w którym gościem Mateusza Borka i Krzysztofa Stanowskiego właśnie był Marcin Najman. W pewnym momencie, wyraźnie pobudzony Najman, nazwał Stanowskiego zerem, co dziennikarz przekuł w kolejny sukces. Dziennikarskie Zero było jednym z najpopularniejszych programów na KS, a teraz wróci również w Kanale Zero.

Kanał Zero oficjalnie startuje 1 lutego o godzinie 20. Premierowym materiałem będzie rozmowa na żywo Przemysława Rudzkiego ze Stanowskim. Rudzki, który również przeniósł się z Kanału Sportowego do Kanału Zero, to jedna z wielu znanych twarzy, które zaprosił do swojego projektu Stanowski. Oprócz byłego redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego w materiałach na KZ zobaczyć będziemy mogli Roberta Mazurka (RMF FM), Tomasza Raczka, Tomasza Rożka, czy Izabellę Krzan. Będą też Matczak, Wolski i Leśnodorski.

Wszystkie programy Kanału Zero powstawać będą w specjalnie do tego celu przygotowanych studiach. Póki co zespół Kanału to dziewięciu operatorów i wiele innych osób, odpowiedzialnych chociażby za oprawę graficzną, charakteryzację, osoby odpowiedzialne za obsługę prawną. Stanowski zaprasza na start Kanału Zero o godzinie 20. W studio obecne będą dwie osoby, ale apeluje, aby pamiętać o 98 pozostałych, które pracowały od 9 stycznia, aby dowieźć do finału produkt, który sobie wymarzył.

 

 technologia i rozrywka