Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Tegoroczne E3 ponownie tylko online

Michał Miśko
Opublikowano

Tegoroczne E3 znowu nie odbędzie się stacjonarnie.

Entertainment Software Asoociation poinformowało, że tegoroczne targi E3, ponowne, odbędą się tylko w formule online. Powodem takiej decyzji jest oczywiście niekończąca się pandemia Covid-19. To trzeci rok z rzędu, kiedy to największe wydarzenie gamingowe odbędzie się w formie zdalnej.

Jeszcze w kwietniu 2021 roku, ogłaszając odwołanie zeszłorocznej konferencji, zapowiadano jej stacjonarny powrót w tym roku. Niestety, to się nie stanie, a głównym powodem takiej decyzji jest rosnąca liczba przypadków zakażeń SARS-CoV-2 w STanach Zjednoczonych i rosnąca liczba przypadków zakażenia wariantem omikron.

Z uwagi na wciąż toczącą się epidemię oraz obawy związane z wariantem omikron i w trosce o bezpieczeństwo, zarówno naszych gości, jak i wystawców, w 2022 roku E3 nie odbędzie się stacjonarnie. Wkrótce ogłosimy więcej szczegółów na temat tegorocznej imprezy, przekazał organizator serwisowi GameBeat.

 

 technologia i rozrywka