Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

The Astronauts aktualizują informacje na temat Witchfire

Michał Miśko
Opublikowano
The Astronauts aktualizują informacje na temat Witchfire
Witchfire od The Astronauts

W czwartym kwartale tego roku, we wczesnym dostępie, ma się pojawić nowa gra polskiego studia The Astronauts. Ostateczna data premiery Witchfire ma zostać podana nieco później.

Witchfire, gra polskiego studia The Astronauts, która powstaje na silniku Unreal Engine 4, jeszcze w tym roku doczeka się etapu early access. Będzie to drugi tytuł, jaki powstaje pod szyldem warszawskiego dewelopera. Pierwszy, The Vanishing of Ethan Carter, został bardzo dobrze odebrany, tak przez graczy, jak i krytyków. Tym razem będziemy mieli okazję zabawić się w pierwszoosobową strzelankę dark fantasy. 

Witchfire będzie grą przeznaczoną dla pecetów i na razie nie ma informacji, czy tytuł ten pojawi się również - i ewentualnie na jakich - konsolach. 

The Astronauts to małe studio, ale jego założyciele, na ich czele stoi Adrian Chmielarz, pracowali już przy takich tytułach jak Paikiller i Bulletstorm. Wspomniane już Zniknięcie Ethana Cartera zdobyło wiele prestiżowych nagród, a sama gra sprzedała się w ponad milionowym nakładzie. 

 

 technologia i rozrywka