Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Trylogia Wiedźmin na Steam z 84 procentową zniżką

Andrzej Kania
Opublikowano

Na Steam trwa obecnie promocja na całą trylogię gier Wiedźmin. Wszystkie trzy gry CD Projektu można teraz kupić z 84 procentową zniżką.

Wiedźmin, wersja rozszerzona, Wiedźmin 2: Zabójcy królów i Wiedźmin 3: Dziki gon. Wszystkie trzy gry z serii CD Projektu są obecnie w promocji z 84 procentową zniżką na Steam. Wiedźmińska trylogia teraz w cenie jedynie 27,42 zł.

Wiedźmin trylogia

Pierwsza gra z cyklu The Witcher pojawiła się w 2007 roku i odniosła sukces na tyle duży, że polskie studio wzięło się za kontynuację, która swoją premierę miała cztery lata później. Zabójcy królów, bo taki był podtytuł Wiedźmina 2 to jeszcze większy sukces, który otworzył drzwi do trzeciej gry, która na rynku ukazała się w 2015 roku i była już międzynarodowym, ogromnym sukcesem. Obecnie w przygotowaniu jest 4. część serii, o czym CDP poinformował pod koniec marca oraz specjalna wersja Wiedźmina 3 na nowe generacje konsol. Początkowo miała ona ukazać się jeszcze w drugim kwartale 2022 roku, ale w połowie kwietnia poinformowano, że data premiery została odłożona na bliżej nieokreśloną przyszłość.

 

 technologia i rozrywka