Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Widmo wolności nadchodzi

Michał Miśko
Opublikowano

Studio CD PROJEKT RED w trakcie specjalnego wydania Night City Wire ujawniło tytuł nadchodzącego dodatku do gry Cyberpunk 2077 oraz udostępniło jego pierwszy zwiastun. Przedstawiono również szereg informacji dotyczących anime Cyberpunk: Eddgerunnes oraz związanej z nim nowej aktualizacji dla Cyberpunka 2077.

Specjalne wydanie Night City Wire przyniosło pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077 zatytułowanego Widmo wolności. Gabe Amatangelo, reżyser gry, ujawnił, że jego akcja będzie rozgrywać się w nowym rejonie zlokalizowanym w Night City, a graczom ponownie w roli V przyjdzie spotkać się z nigdy wcześniej nie prezentowanymi postaciami. Dodatkowo, Keanu Reeves w specjalnym wideo poinformował o swoim powrocie do roli Johnny Silverhand.

W trakcie Night City Wire zaprezentowano również pierwszy zwiastun produkcji. Cyberpunk 2077: Widmo wolności ukaże się w 2023 roku na PC i konsolach nowej generacji Xbox Series X|S i PlayStation 5.

To nie koniec wieści ze świata Cyberpunka 2077. Gościem specjalnego wydania Night City Wire był także Bartosz Sztybor, jeden z twórców anime Cyberpunk: Edgerunners, który opowiedział o procesie jego powstawania, cyberpunkowych inspiracjach i współpracy z legendarnym Studio Trigger. Widzowie mogli również dowiedzieć się, co łączy Cyberpunka 2077 i serial od CD PROJEKT RED i Studio Trigger, którego światowa premiera odbędzie się 13 września na platformie Netflix.

W trakcie Night City Wire zaprezentowano również nową, darmową aktualizację dla Cyberpunka 2077 związaną z anime Cyberpunk: Edgerunners. Wprowadza ona do gry szereg usprawnień i nowości, w tym unikalne przedmioty inspirowane serialem, system transmogryfikacji, cross-progresję, minigrę Bieg przez płotki (dostępną również na urządzeniach mobilnych iOS i Android), nowy sprzęt, broń, zlecenia i wiele więcej.

 

 technologia i rozrywka