Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Potężny wyciek danych z Rockstar Games

Michał Miśko
Opublikowano

Materiały wideo, grafiki i inne dane z, wszystko na to wskazuje, powstającego GTA 6 wyciekło do sieci. Za włamaniem do Rockstar Games ma stać ta sama osoba, która ujawniła ostatnio spenetrowanie sieci Ubera.

Ten sam 18-letni komputerowy włamywacz ma stać za wyciekiem danych z Rockstar Games. Do sieci wypłynęło mnóstwo materiałów pochodzących, wszystko na to wskazuje, z będącej w produkcji gry GTA 6. Spakowany plik zip z materiałami został umieszczony na GTAForum. 

Materiały umieszczone na forum prezentują, między innymi, materiał z gry w której postacie o imionach Luciario i Jason obrabowują bar. Na dole ekranu widoczny jest również licznik, który odlicza czas do przyjazdu policji. Całość materiału ma jeszcze widoczne braki w teksturach i innych elementach. Do sieci wyciekły również niektóre cutscenki, rzekomo również pochodzące z nadchodzącego, nowego Grand Theft Auto. 

Rockstar potwierdził powstawanie GTA 6 w lutym tego roku. W lipcu ubiegłego roku, Tom Henderson, youtuber, który znany jest z publikowania przecieków dotyczących gier twierdzi, że najwcześniej GTA 6 na rynku ukaże się w 2025 roku. Tego samego zdania jest dziennikarz Bloomberga Jason Shreier, który na Twitterze potwierdził doniesienia Hendersona. Shreier napisał również, że według jego wiedzy nowe GTA zawierać będzie ciągle zmieniającą się mapę w grze. Będzie to mapa podobna do tego z czym mamy do czynienia w Fortnite. Może być więc tak, że w GTA VI, podobnie jak w przeboju Epic Games, będziemy mieć do czynienia z sezonami i polem gry zależnym właśnie od aktualnej edycji.

 

 technologia i rozrywka