Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

To ostatnie dni zapisów na 11. BEST Gamers Tournament

Michał Miśko
Opublikowano

Już tylko trzy dni pozostały, aby zapisać się do jedenastej edycji BEST Gamers Tornament, który odbywać będzie się w Warszawie. To największe, studenckie wydarzenie e-sportowe w Polsce.

Zostały ostatnie dni zapisów na 11. BEST Gamers Tournament - jednego z największych e-sportowych turniejów dla studentów. Przypominamy, że rywalizacja toczyć będzie się w takie gry jak League of Legends, CS:GO, TFT, Hearthstone, Starcraft 2 oraz FIFA 23. Już w następnym tygodniu odbędą się eliminacje, które zadecydują o tym, kto trafi do finału wydarzenia, aby zagrać na dużym ekranie i walczyć o tytuł zwycięzcy i nagrody. Zapisy trwają do 10 listopada.

Grafika zachęcająca do zapisów do 11. edycji BEST Gamers Tournament

BEST Gamers Tournament

Na 11. edycję BEST Gamers Tournament składa się część merytoryczna, podczas której odbędą się warsztaty oraz prelekcje oraz część promocyjną, która odbywać będzie się w domach studenckich, w trakcie której uczestnicy będą mogli sprawdzić się w grach konsolowych, jak i planszowych.

Zajęcia w trakcie części merytorycznej prowadzone będą przez specjalistów ze świata gamedevu oraz IT. Trzecią częścią 11. edycji BEST Gamers będą finały, podczas których najlepsi gracze zmierzą się o zwycięski tytuł w poszczególnych grach. Jest to najważniejszy etap wydarzenia, w którym mogą brać udział wszyscy pasjonaci gamingu i wspólnie z finalistami przeżywać emocjonujące rozgrywki. Finał odbywać się będzie na terenie ESport SPOTu, czyli miejsca stworzonego specjalnie dla wydarzeń ze środowiska e-sportowego.

Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na Facebooku oraz oficjalnym profilu wydarzenia.

Patronat medialny nad imprezą objął portal Geekweb.pl.

 

 technologia i rozrywka