Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Jeszcze w grudniu dostaniemy Wiedżmina 3 na konsole nowej generacji

Michał Miśko
Opublikowano

CD Projekt ogłosił, że jeszcze w tym roku dostaniemy aktualizację do gry Wiedźmin 3, która pozwoli cieszyć się tą grą na nowo, na konsolach nowej generacji.

Mija ponad dwa lata odkąd CD Projekt ogłosił, że Wiedźmin 3 dostanie aktualizację, aby cieszyć się nim na nowo na konsolach nowej generacji. Oczekiwanie jednak dobiegło końca. The Witcher 3 na Playstation 5 i Xboxy Series X|S zostanie udostępniony równo za miesiąc.

Aktualizacja na next geny dostępna będzie dla wszystkich, którzy posiadają już tę grę, za darmo. Dotyczy to więc posiadaczy wersji na PS4, Xboxa One czy peceta. Z kolei ci, którzy postanowią ją zakupić dopiero teraz otrzymają ulepszoną wersję gry wraz ze wszystkimi dodatkami, łącznie z dwoma dużymi rozszerzeniami, Serce z kamienia oraz Krew i wino. Wersja fizyczna gry również pojawi się na rynku, ale daty premiery tej jeszcze nie znamy.

O tym jakie zmiany dotkną grę w nowej wersji CD Projekt poinformuje w najbliższej przyszłości.

Aktualizacja miała pojawić się na rynku już w zeszłym roku, ale jej premiera została odłożona na drugi kwartał 2022 roku, a następnie, w kwietniu datę premiery odłożono po raz kolejny, tym razem bezterminowo. 

 

 technologia i rozrywka