Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wiedźmin 3: Update nowej generacji jest już dostępny

Michał Miśko
Opublikowano

CD PROJEKT RED ogłasza, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna jest już dostępna w wersji cyfrowej na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na PC za pośrednictwem sklepów Steam, GOG i Epic Games Store.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna w wydaniu na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC zawiera wszystkie dotychczasowe DLC do gry, oba nagradzane dodatki — Serca z kamienia oraz Krew i wino — a także całą zawartość aktualizacji dla nowej generacji dostępnej za darmo dla wszystkich osób posiadających wcześniejsze wydania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

W skład aktualizacji dla nowej generacji wchodzi szereg usprawnień, w tym m.in. szybsze czasy ładowania, funkcje ray tracingu na PC, tryby ray tracingu i wydajności na PlayStation 5 i Xbox Series X, tryby jakości i wydajności na Xbox Series S, wsparcie technologii DLSS na PC i AMD FidelityFX Super Resolution na wszystkich platformach. Gra została także wzbogacona o szereg różnorodnych funkcjonalności i usprawnień rozgrywki, nowe ustawienia kamery, cross-progresję, zawartość dodatkową w postaci zestawu przedmiotów i nowego zadania inspirowanych serialem Wiedźmin od Netflix, tryb foto, zintegrowany zestaw modów stworzonych przez społeczność moderską i nie tylko.

Grafika promująca aktualizację gry Wiedźmin 3 na konsole nowej generacji i pecety

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wydaniu na konsole PlayStation 4 i Xbox One również otrzymał nową aktualizację, która wprowadza do gry część usprawnień dostępnych w całości na sprzęcie nowej generacji — więcej informacji na ten temat znajduje się w oficjalnej liście zmian. Aktualizacja dla PlayStation 4 i Xboksa One zawiera również nową zawartość dodatkową inspirowaną serialem Wiedźmin od Netflix, znaną z wersji na nową generację. Aktualizacja będzie w przyszłości dostępna również na konsoli Nintendo Switch.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna jest dostępny na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na PC. Osoby posiadających grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w wydaniu na konsole PlayStation 4, Xbox One lub na PC mogą pobrać darmową aktualizację dla nowej generacji i cieszyć się grą na najnowszym sprzęcie. Podstawowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole nowej generacji jest również dostępne w wersji cyfrowej w PlayStation Store i Microsoft Store. Tytuł w niedalekiej przyszłości ukaże się na rynku także w wydaniu fizycznym.

 

 technologia i rozrywka