Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już dziś na Switchu premiera GoldenEye 007

Michał Miśko
Opublikowano

Już dziś premiera GoldenEye 007 na Nintendo Switch w ramach pakietu Switch Online plus Expansion Pack. To najlepsza gra wykorzystująca motyw agenta Jej Królewskiej Mości.

W piątek, 27 stycznia, łapcie w ręce swoje Switche. W ramach subskrypcji emulatora Nintendo 64 wpadnie tam jedna z najlepszych gier, jakie w swojej ofercie miała ta konsola. Mowa o GoldenEye 007, czyli przygodach Jamesa Bonda, kiedy miał on jeszcze twarz Pierce'a Brosnana. 

GoldenEye to nie tylko jedna z najlepszych gier na N64, ale również najlepsza gra w której mamy do czynienia z oficjalnym występem agenta 007. Swoją premierę miałą już blisko ćwierć wieku temu, w 1997 roku. Nie jest remake, a oryginalna gra, ze wszystkimi tego plusami i minusami. GoldenYeye dostępne będzie również na Xboxach w ramach Game Passa.

Aby grać w klasyczne gry z Nintendo 64 na Nintendo Switch potrzebować będziemy, oprócz subskrypcji Switch Online, również subskrypcji usługi Nintendo 64 Expansion Pack. Jej koszt wynosi, w wersji indywidualnej, 170 złotych na rok. Za darmo, dla abonentów Switch Online, są natomiast pakiety gier z NES i SNES. Tam możecie zagrać np. w klasyczne The Legend of Zelda: Link to the Past z 1991 roku. To trzecia gra z serii Zelda.

 

 technologia i rozrywka