Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Najważniejsze ogłoszenia Sony Showcase 2023

Michał Miśko
Opublikowano

Godzinny, napakowany nowościami, event Sony Showcase odbył się wczoraj. Zobaczcie zwiastuny nowych gier, a także zapowiedź nowego sprzętu od japońskiej firmy.

Sony ponownie chce wejść na rynek przenośnych konsol. W trakcie tegorocznego Sony Showcase zaprezentowano Project Q, który ma pozwolić na streamowanie gier z Playstation 5, za pomocą urządzenia, które wygląda jak Switch z doczepionymi rękojeściami od kontrolera DualSense (konsolka ma mieć 8-calowy ekran). W trakcie tej samej prezentacji zaprezentowano również nowe słuchaki bezprzewodowe do PS5 (ear buds).

W trakcie tegorocznego eventu Showcase pokazano również długi gameplay nadchodzącej, drugiej części gry Spider-Man. Nadal nie podano dokładnej daty premiery tej gry, podano jedynie, że odbędzie się ona jesienią. Potwierdziła się również krążąca od dłuższego czasu plotka o remake'u Metal Gear 3. Niestety, oprócz tego, że gra jest w produkcji, pojawi się na PS5, Xboxach i pecetach, wiemy niewiele więcej.

Podano również datę premiery kolejnej gry z uniwersum Assassin's Creed. Mirage będzie debiutować na rynku 12 października. Część prezentacji poświęcono również rozwojowi Playstation VR. Przede wszystkim pokazano zwiastun VR-owej wersji Resident Evil 4 w którą grać mogą już, na przykład, posiadacze Meta Questów.

 technologia i rozrywka