Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Legendy polskiego dubbingu: Piotr Fronczewski i Kajetan Wolniewicz w grze Hero Legacy

Michał Miśko
Opublikowano
Legendy polskiego dubbingu: Piotr Fronczewski i Kajetan Wolniewicz w grze Hero Legacy
Hero Legacy

Już od 25 lipca głos Piotra Fronczewskiego i Kajetana Wolniewicza usłyszeć można w magicznym świecie Hero Legacy. Współpraca z tak znakomitym duetem polskich aktorów to pomysł krakowskiego studia Gamesture w kooperacji z Immersive Forge.

Hero Legacy to prawdziwy ukłon dla wszystkich fanów klasycznych RPGów, od niedawna dostępny na App Store i Google Play. Zaciekawieni nowością na polskim rynku gier mobilnych mogą być przede wszystkim Ci, którzy doskonale pamiętają Heroes of Might Magic, Baldur's Gate czy inne klasyki gier tego gatunku. Także miłośnicy gier open-world, uwielbiający eksplorację i rozbudowaną fabułę pełną zajmujących postaci, znajdą w Hero Legacy coś dla siebie.

Magiczny świat ukryty w Hero Legacy jest na tyle rozległy, że gracz będzie mógł go zwiedzać – i budować swoje królestwo – przez długi czas. Już na początku gry główny bohater ma okazję poznać swoich Przodków i wraz z nimi ruszyć w nieznany świat Estarii. Świat pełen zaskakujących przygód, zadań do wykonania, bitew do stoczenia i decyzji, które zaważą o jego dalszym losie. Hero Legacy to poruszająca historia o odwadze w poszukiwaniu własnego przeznaczenia i roli, jaką w tym poszukiwaniu odgrywa przyjaźń. To historia o tym, że przyszłość zależy od nas i naszych wyborów.

Grafika przedstawia logo gry Hero Legacy

U podstaw Hero Legacy leży wiara, w to że gracze nadal używają wyobraźni podczas gry i właśnie wyobraźnię chcemy w naszej grze pobudzać. Hero Legacy to otwarty świat, składający się z “hexów”, po których podróżując każdy z nas ma okazję przeżywać niezwykłe przygody, rozwijać swojego bohatera i budować królestwo… a to dopiero początek naszej historii – wyjaśnia Bartek Rozbicki, autor koncepcji i manager projektu Hero Legacy.

Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych gier mobilnych w Polsce i na pewno zaciekawi każdego łowcę przygód. Ten, kto odważy się wkroczyć w zapomniany świat Przodków będzie mieć niezwykłą okazję, aby odkrywać go wraz z miłą sercom graczy narracją Piotra Fronczewskiego i Kajetana Wolniewicza. Gracze mogą cieszyć pełną polską wersja gry zarówno w warstwie tekstów jak i nagrań audio, których w Hero Legacy nie brakuje. A to dopiero akt pierwszy tej epickiej przygody.

Polska wersja językowa gry jest dostępna już od 25 lipca w App Store oraz Google Play. 

 

 technologia i rozrywka