Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zobacz premierowy zwiastun Phantom Liberty!

Michał Miśko
Opublikowano

Studio CD Projekt Red opublikowało dziś zwiastun premierowy Widma wolności, nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077.

Pełen emocji zwiastun do fabularnego dodatku Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077 skupia się na głównych bohaterach dodatku — w tym postaci tajnego agenta Solomona Reeda, w którego rolę wciela się Idris Elba. Dzięki zaprezentowanemu materiałowi gracze mogą poznać bliżej zarys fabuły Widma wolności, w której istotną rolę odgrywają motywy lojalności, wolności, zaufania i odpowiedzialności za swoje decyzje.

Dodatek Widmo wolności zdążył już zebrać najwyższe noty od dziennikarzy i dziennikarek z całego świata.

W zwiastunie można usłyszeć piosenkę przewodnią dodatku pod tytułem Phantom Liberty w wykonaniu Dawida Podsiadły, jednego z najpopularniejszych polskich artystów.

Widmo wolności to dodatek do Cyberpunka 2077 w klimacie szpiegowskiego thrillera, którego premiera odbędzie się już jutro, 26 września 2023 roku na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC. Gracze ponownie wcielą się w rolę V, cyberpunka do wynajęcia, i wkroczą do świata politycznych intryg, w którym za przewodnika posłuży im tajny agent Solomon Reed.

 

 technologia i rozrywka