Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition i aktualizacja 2.1 już dostępne

Michał Miśko
Opublikowano

Nowe wydanie gry Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest już dostępne na konsole aktualnej generacji i pecety. Studio CD Projekt RED opublikowało również bezpłatną Aktualizację 2.1 dla podstawowej wersji gry, a wraz z nią — nową zawartość i usprawnienia.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to pakiet zawierający podstawową wersję gry oraz utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera i uznany przez krytyków dodatek fabularny Widmo wolności, jak również wszystkie udostępnione do tej pory darmowe DLC i ogromną Aktualizację 2.0. Gracze zyskują w ten sposób dostęp do wszystkiego, co Night City ma najlepsze do zaoferowania.

Gra na polskim rynku dostępna jest w wersji cyfrowej i pudełkowej na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz na PC.

To jednak nie koniec nowości — dostępna od dziś Aktualizacja 2.1 dla Cyberpunka 2077 wprowadza do gry kolejne usprawnienia oraz całkowicie nową zawartość, m.in. w pełni funkcjonalne metro NCART, radioport służący do swobodnego słuchania muzyki ze stacji radiowych w grze także poza pojazdami, nowe formy spotkań z partnerami i partnerkami, nowe pojazdy, w tym unikalny model Porsche 911 Cabriolet, usprawnienia modelu jazdy na motocyklu i wiele więcej!

Aktualizacja 2.1 jest już dostępna za darmo dla wszystkich osób posiadających Cyberpunka 2077 w wersji na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC. Więcej informacji na temat gry Cyberpunk 2077, dodatku Widmo wolności, Aktualizacji 2.1 oraz wydania Ultimate Edition znajduje się na oficjalnej stronie gry, Facebooku i X.

 

 technologia i rozrywka