Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Nowy zwiastun filmowego Uncharted

Michał Miśko
Opublikowano
Nowy zwiastun filmowego Uncharted
Uncharted

Uncharted ma nowy zwiastun. W role Nathana Drake'a wciela się Spider-Man, to znaczy, Tom Holland, ale i tak w kazdej scenie będziecie patrzeć na niego przez pryzmat człowieka pająka.

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego Sony zdecydowało się na aktora tak młodego do obsadzenia roli Nathana Drake'a. Powód jest prozaiczny, ekranizacja Uncharted ma opowiadać o początkach kariery Drake'a i nie będzie specjalnie szczególnie dopasowywać się do tego, co mieliśmy okazję przezywać w grach. Hollandowi w filmie partnerować będzie Mark Whalberg w roli Victora Sullivana. 

Drake w filmowej wersji poszukiwać będzie, bez niespodzianki tutaj, ogromnego i jeszcze nieodnalezionego skarbu. Pierwotnie Sony planowało premierę filmowej wersji Uncharted na grudzień 2020 roku. Nawet bez pandemii termin ten wydawał się nierealny, a pandemia Covid-19 sprawiła, że znacznie przesunięto w czasie tę datę. Oficjalna premierę ma mieć 18 lutego przyszłego roku. 

Dla niewtajemniczonych, Uncharted to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby, w których gracz wciela się w postać podróżnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Główna seria na Playstation 3 została wyprodukowana przez amerykańskie studio Naughty Dog, natomiast Złota Otchłań i Pogoń za fortuną na PlayStation Vita zostały stworzone przez Bend Studios. Wydawcą i dystrybutorem gier z serii Uncharted jest Sony Computer Entertainment. W grach wykorzystano różne wersje autorskiego silnika (Naughty Dog Game Engine), modelowanie świata fizycznego odbywa się dzięki silnikowi Havok.

Dotychczas spod znaku Uncharted ukazało się 9 gier. W tym roku zapowiedziano, że w produkcji znajduje się Uncharted: Legacy of Thieves Collection, czyli pakiet gier Uncharted 4: Kres złodzieja i Uncharted: Zaginione dziedzictwo na konsolę PlayStation 5 oraz PC. Wersja na konsolę Sony będzie miała premierę 28 stycznia przyszłego roku, natomiast data premiery portu na komputery osobiste nie została jeszcze ujawniona. W ramach marki Uncharted wydana została w 2011 roku również książka pod tytułem Uncharted: The Fourth Labyrinth oraz seria sześciu komiksów wydanych przez DC Comics.

 

 technologia i rozrywka