Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

The Batman. Nowy zwiastun

Michał Miśko
Opublikowano
The Batman. Nowy zwiastun
The Batman

Nowy Batman będzie młodszy, a całe uniwersum stworzone przez Matta Reevesa surowsze i mniej technologiczne od tego, jakie mieliśmy okazję oglądać w trylogii o Mrocznym Rycerzu. 

Nowy zwiastun The Batman, w którym w rolę Bruce'a Wayne'a aka Batmana wciela się Robert Pattinson, pokazuje wiele nowych, dotąd nie upublicznianych scen. Na nieco ponad dwa miesiące do premiery Warner odkrywa przed nami coraz więcej tajemnic. Wiemy, że Batman będzie młodszy, niż do tej pory, a całe uniwersum stworzone przez twórców nad którymi stoi reżyser Matt Reeves, wydaje się surowsze i mniej technologiczne niż to, z jakim mieliśmy do czynienia w ostatnich ekranizacjach przygód człowieka nietoperza i trylogii, która wyszła spod ręki Chrisa Nolana.

Najnowszy zwiastun skupia się na relacji pomiędzy Batmanem a Kobietą Kot, w tej roli Zoe Kravitz. Widzimy także, że główną osią fabularną będzie potyczka z Riddlerem, czyli człowiekiem zagadką, w tej roli z kolei Paul Dano. Na drugim planie pojawi się Pingwin, czyli Oswald Cobblepot w którego wciela się Colin Farrell. Całośc głównych bohaterów dopełnia oczywiście Alfred w którego tym razem wciela się Andy Serkis i który, najwyraxniej, ukrywa przed swoim podopiecznym jakąś mroczną tajemnicę.

The Batman w kinach pojawi się 4 marca przyszłego roku.

 

 technologia i rozrywka