Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Siódma i ósma część Mission Impossible opóźnione

Michał Miśko
Opublikowano

Siódma i ósma odsłona filmu Mission Impossible nie będą miały premiery w zapowiadanym czasie. Dwie produkcje padły, jak wiele przed nimi, ofiarami toczącej się pandemii.

Mission Impossible 7 miało mieć swoją premierę w maju 2022 roku. Paramount Pictures ogłosiło jednak, że premiera zarówno siódmej, jak i ósmej części filmu, opóźni się. Filmowcy nie chcą ryzykować strat finansowych, które w czasie pandemii notują kolejne filmy. Nowe daty premier dla MI 7 i 8 to 2023 i 2024 rok, odpowiednio 14 lipca i 28 czerwca.

W kolejnych dwóch odsłonach Niemożliwej Misji wystąpi oczywiście Tom Cruise. Fallout, czyli Mission Impossible 6, premierę miało w 2018 roku (film właśnie pojawił się na Netflixie) i zarobił na świecie ponad 790 milionów dolarów. Ok. 570 milionów z tej kwoty to przychody spoza amerykańskieńskiego rynku. Producenci nie chcą ryzykować premierą kolejnej odsłony w 2022 roku, w czasie, kiedy kolejne kraje notują rekordowe ilości zakażeń wariantem omikron i ludziom raczej nie w głowie tłumne odwiedzanie kin.

 

 

 technologia i rozrywka