Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

HBO Max w Polsce już 8 marca

Michał Miśko
Opublikowano
HBO Max w Polsce już 8 marca
HBO Max

HBO Max do Polski wejdzie dokładnie 8 marca. Dotychczasowi użytkownicy platformy HBO Go zostaną automatycznie przeniesieni do nowej usługi.

WarnerMedia, właściciel marki HBO, ogłosił, że platforma HBO Max będzie dostępna w Polsce już od 8 marca. Wszyscy użytkownicy HBO Go zostaną przeniesieni automatycznie do nowej usługi.

Wraz z HBO Max polscy widzowie uzyskają dostęp do produkcji Warner Bros., DC, HBO, Cartoon Network oraz Max Original. Filmy studia Warner będą dostępne na platformie już po 45 dniach od ich kinowej premiery. To, co najważniejsze, to opłaty abonamentowe. Max będzie droższe od HBO Go o 5 złotych. Miesięczny abonament usługi to koszt 29,99 zł. Do końca marca część klientów objętych będzie promocją w ramach której za abonament zapłacą 19,99 zł. Abonenci, którzy zdecydują się od razu na abonament roczny uzyskają z kolei zniżkę i za 12 misięcy zapłacą jedynie równowartość ośmiu abonamentów.

HBO Max będzie działać na tych samych zasadach jak Go. Użytkownicy, którzy mają już konto na platformie Go nie muszą podejmować żadnych kroków. Nowi użytkownicy chcący dołączyć będą musieli dokonać rejestracji. W dniu startu HBO Max aplikacja Go zostanie wyłączona. Na platformie będzie można utworzyć do pięciu profili dorosłych i dzieci (łącznie).

 

 

 technologia i rozrywka