Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Będzie kolejny sezon Czarnego Lustra

Michał Miśko
Opublikowano

Netflix pracuje nad nowym sezonem hitowego serialu Black Mirror. Bedzie to jednak tym razem nieco inne podejście.

Szósty sezon Czarnego Lustra (Black Mirror) jest w fazie pre-produkcji, informuje Variety. I to w zasadzie tyle, ile na ten moment wiemy o kolejnym sezonie tego hitowego serialu. Od ostatniej odsłony Lustra minęły trzy lata i wydawało się, że produkcja ta już nie wróci, szczególnie, że trzyodcinkowy piąty sezon nie cieszył się już taką popularnością jak pierwsze. Dłuższa przerwa spowodowana była również opuszczeniem przez Annabel Jones firmy producenckiej House of Tomorrow.

Pierwszy sezon Black Mirror debiutował w 2011 roku na Channel Four w Wielkiej Brytanii, odcinkiem pod tytułem The National Anthem i kontrowersyjną fabuła w której premier zmuszony był do odbycia stosunku seksualnego ze świnią. W Kanale Czwartym wyemitowano jeszcze dwa kolejne sezony oraz odcinek specjalny, a w 2016 roku seria trafiła do Netflixa. Na razie nie wiadomo, ani kiedy ruszą zdjęcia do nowego sezonu, ani nie znamy ewentualnej daty premiery. Pierwsze informacje mówią jednak o bardziej kinowym podejściu do tematu.

 

 technologia i rozrywka