Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Disney Plus po pierwszym tygodniu w Polsce

Michał Miśko
Opublikowano
Disney Plus po pierwszym tygodniu w Polsce
Disney+

Bez zaskoczenia. Produkcje Marvela przyciagnęły w pierwszym tygodniu najwięcej widzów usłudze Disney+ w Polsce.

Produkcje Marvela to to, co polscy fani ukochali w usłudze Disney+, która debiutowała w naszym kraju równo tydzień temu. W ciągu tych siedmiu dni najchętniej oglądaną propozycją filmową była Czarna Wdowa. Na miejscu drugim z kolei uplasowali się Eternals. Trzecie miejsce przypadło z kolei animacji To nie wypanda. W dziesiątce najpopularniejszych znajdują się jeszcze marvelowskie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, które zajęło miejsce siódme oraz, leciwy już, Doktor Strange. Doktor Dziwago znalazł się na miejscu dziesiątym.

Na grafice najpopularniejsze filmy w Disney Plus

Wśród seriali najwiekszą przychylność Polaków zyskała nowa produkcja ze świata Star Wars, Obi-Wan Kenobi. Na drugim inna propozycja z uniwersum Gwiezdnych Wojen, Mandalorian. Trzeci jest marvelowski Loki. W dziesiątce są jeszcze Moon Knight na miejscu piątym oraz nowa propozycja Marvel Studios, Ms. Marvel. Na razie na miejscu dziesiątym.

Grafika przedstawia ranking najpopularniejszych seriali na Disney plus

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa Disney+ wystartowała w Polsce 14 czerwca. Standardowa cena wynosi 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. Osoby, które zapisały sie odpowiednio wcześniej mogły jednak skorzystać z oferty powitalnej i w cenie 8 miesięcy otrzymać aż rok oglądania ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji.

 

 

 technologia i rozrywka