Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zwiastuny z tegorocznego Comic Con-a

Michał Miśko
Opublikowano

Tegoroczny Comic Con przynosi nam masę zwiastunów superbohaterskich filmów i seriali, które już wkrótce oglądać będziemy na małym i dużym ekranie.

W nowym zwiastunie drugiej odsłony Czarnej Pantery wyraźnie widzimy, że Wakanda opłakuje stratę T'Challi. Krótka zapowiedź nie mówi nam jednak, kto zostanie władcą, choc znamy już głównego wroga. Będzie to nowoodkryta podwodna nacja.

Na tegorocznym Comic Conie Marvel omawiał również kierunki w jakim podążać będą kolejne fazy ich filmów i seriali. Faza 4 marvelowskiego uniwersum skończy się bowiem wraz z premierą Wakanda Forever, jesienią tego roku. Pierwszym filmem piątej fazy będzie z kolei kontynuacja przygód Ant-Mana. Wiemy, że kolejnymi obrazami będą również trzeci Obrońcy Galaktyki oraz czwarta odsłona Kapitana Ameryki, a także zapowiedziany już jakiś czas temu Blade. Jaką jednak historię budują wszystkie te filmy razem?

W 2025 roku będziemy świadkami dwóch kolejnych premier filmów spod znaku Avengers. Będą to The Kang Dynasty i Secret Wars, które premiery będą mieć odpowiednio 2 maja i 7 listopada 2025 roku. Filmy te należą już do szóstej fazy MCU, którą zapoczątkuje pod koniec 2024 roku Fantastyczna Czwórka. 

Na tegorocznym Comic Conie pokazano również nowy zwiastun She-Hulk i choć CGI jest wyraźnie poprawione to, naszym zdaniem, wciąż nie zachwyca, ale damy oczywiście nowej produkcji Disney+ szansę. Premiera serialu z Tatianą Maslany w roli tytułowej już w sierpniu.

Marvel zapowiedział również, ku uciesze fanów, powrót Daredevila. Czerwony diabeł dostanie własny serial na platformie Disneya o podtytule Born Again. W swoje role ponownmie wcielą się Charlie Cox i Vincent D'Onofrio. Disney zapowiedział również kontynuację Lokiego oraz premierę I am Groot, animowanego krótkometrażowego serialu. Animacji będzie zresztą więcej, począwszy od kontynuacji What if...?, przez X-Men '97, a na Spider-Man: Fresh Year kończąc. Ostrzymy zęby.

 

 technologia i rozrywka