Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Nowości Disney+ w sierpniu

Michał Miśko
Opublikowano

Już 3 sierpnia najnowsza animacja Pixara, Buzz Astral, pojawi się w usłudze Disney+. A to dopiero początek. Znamy sierpniowe premiery platformy.

Kadr z filmu Buzz Astral

Dwa dni po premierze Buzza Astrala przed ekarny telewizorów zasiąść będą mogli fani Predatora. W Disney+ obejrzeć można wszystkie filmy z tego cyklu, a 5 sierpnia swoją premierę mieć będzie produkcja oryginalna Disneya, Predator: Prey. Akcja filmu rozgrywa się 300 lat temu, a bohaterami filmu są Komanczowie. Zagraża im śmiertlene niebezpieczeństwo, a jedyną osobą, która może ochronić swój lud jest wojowniczka Naru.

Także 5 sierpnia swoją premierę mieć będzie specjalna animacja Lego Gwiezdne Wojny: Wakacje.

Kadr z filmu Predator: Prey

10 sierpnia z kolei będziemy świadkami premiery specjalnej animacji pod tytułem I Am Groot. Znany ze Strażników Galaktyki mały bohater będzie przeżywał dni chwały, trudy dorastania i sztukę wpadania w kłopoty wśród gwiazd, a wszystko to w disneyowskiej kolekcji szortów. 

Inny, wyczekiwany serial Mervela, She-Hulk, dostępny będzie na platformie już od 17 sierpnia. W tej produkcji Tatiana Maslany, wcielająca się w Jennifer Walters, prawniczkę, specjalizującą się w sprawach o charakterze nadludzkim, musi radzić sobie ze skomplikowanym życiem 30-latki, która w dodatku jest zielona, mierzy dwa metry wzrostu i wyposażona jestw  supermoce.

Kadr z serialu She-Hulk

Ostatniego dnia sierpnia poznamy Andor. Serial ten eksploruje nową perspektywę galaktyki Gwiezdnych Wojen, koncentrując się na podróży Cassiana Andora, który pragnie odkryć sposób na wywarcie wpływu na świat. W roli tytułowej Diego Luna.

Kadr z serialu Andor

 technologia i rozrywka