Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Joker 2 z premierą na jesieni 2024 roku

Michał Miśko
Opublikowano

Sequel świetnego i nagrodzonego dwoma Oscarami Jokera swoją premierę będzie miał 4 października 2024 roku, poinformował reżyser, Todd Phillips.

Joker miał byc projektem jednorazowym, historią zamkniętą, nieco innym spojrzeniem na życie postaci, która staje się najbardziej przerażającym mordercą, jakiego mogliśmy dotąd oglądać na kartach komiksu. Jednak rola Joaquina Phoenixa i cały świat wykreowany przez Todda Phoenixa charakteryzowały się tak dużym sukcesem, że w myśl zasady pecunia non olet kwestią czasu była informacja o kontynuacji. Tę dostaliśmy kilka dobrych tygodni temu, teraz reżyser uchyla kolejny rąbek tajemnicy ujawniając datę premiery Jokera 2. Do kin wybierzemy się 4 października 2024 roku.

Przy okazji ujawniono również, że w filmie, obok powracającego do roli Arthura Flecka Phoenixa, zagra Lady Gaga. I choć nie powiedziano wprost kogo sportretuje artystka, to z załączonej animacji wprost wynika, że wcieli się w rolę partnerki Jokera, Harley Quinn. Z animacji dowiadujemy się również, że hasłem przewodnik sequela będzie folie a deux, czyli szaleństwo dla dwojga. Cała ekipa ma rozpocząć pracę na planie w grudniu.

Nie mamy na razie również żadnych informacji dotyczących zarysu fabuły, ale, dodając dwa do dwóch, może skupiać się ona na spotkaniu Jokera z Harleen Quinzel w szpitalu psychiatrycznym Arkham. Joker tak wpływa na młodą panią doktor, że ta postanawia go uwolnić i razem, już jako Joker i Harley Quinn, trzymając się za ręce, idą podpalać świat.

 

 technologia i rozrywka