Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Misiek. Premiera na Disney+ 5 października

Michał Miśko
Opublikowano

Pierwszy sezon serialu komediowego Misiek (The Bear) będzie miał swoją premierę na platformie Disney+ w Polsce już 5 października. Tego dnia udostępnionych zostanie wszystkich osiem odcinków.

Misiek dołącza do jesiennej listy premierowych tytułów w Disney+, wśród których pojawią się, zapowiadany już, Andor (21 września), 2 sezon The Kardashian” (22 września), Stary człowiek (28 września) i Candy: Śmierć w Teksasie (12 października).

Głównym bohaterem Miśka jest Carmen Carmy Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

Misiek to historia o jedzeniu, rodzinie, ciężkiej pracy, pięknie poczucia obowiązku oraz o bolesnych ludzkich potknięciach. Carmy walczy o przemianę zarówno The Original Beef of Chicagoland, jak i samego siebie, jednocześnie pracując na ostrzu noża z ludźmi, którzy ostatecznie stają się jego rodziną z wyboru.

Oprócz White’a w półgodzinnych odcinkach serialu komediowego występują Ebon Moss-Bachrach (jako Richard Richie Jerimovich), Ayo Edebiri (jako Sydney Adamu), Abby Elliott (jako Natalie Sugar Berzatto), Lionel Boyce (jako Marcus), Liza Colón-Zayas (jako Tina), Edwin Lee Gibson (jako Abraheim) i Matty Matheson (jako Neil Fak).

Misiek został stworzony przez Christophera Storera (Ramy, Ósma klasa), który jest również producentem wykonawczym obok Joanny Calo (BoJack Horseman, Poplątana), Hiro Muraia (Atlanta, Stacja jedenasta) i Nate'a Mattesona (Stacja jedenasta, The Choe Show) z Super Frog oraz Josha Seniora. Tyson Bidner (Ramy) również pełni rolę producenta, a Matty Matheson jest współproducentem. Seria jest produkowana przez FX Productions i została wznowiona na drugi sezon.

 

 technologia i rozrywka