Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Keanu Reeves znowu będzie Constantine'em

Michał Miśko
Opublikowano

Keanu Reeves powróci do roli Constantine'a w sequelu filmu z 2005 roku. Za kamerą również powrót, obraz wyreżyseruje Francis Lawrence.

Warner Bros. daje zielone światło dla kontynuacji Constantine'a. Choć nie wszystkim film z 2005 roku, z Keanu Reevesem w roli tytułowej, przypadł do gustu, to powróci on jako postać znana z komiksów z cyklu Hellblaizer. Za kamerą stanie, podobnie jak ponad 17 lat temu, Francis Lawrence, a historię napisze Akiva Goldsman.

Constantine, w wielkim skrócie, to łowca demonów, broniący nasz świat przed mrocznymi siłami. Pierwszy obraz z 2005 roku nie był wielkim hitem. Przy budżecie 100 milionów dolarów film zarobił ok. 230 i natychmiastowa kontynuacja była wykluczona. Obecnie Warner daje zielone światło, ale raczej głównie ze względu na popularność Reevesa, którą przyniosły mu filmy w których wciela się w postać Johna Wicka. Największy zarzut do twórców Constantine'a po premierze w 2005 roku dotyczył... obsady głównego bohatera. W komiksach postać ta, fizycznie, wzorowana była na Stingu.

Informacja o planowanej produkcji kontynuacji filmu pogrzebała również plany produkcji serialu dla HBO Max, który miał skupiac się na młodych latach życia inteligentnego łowcy demonów i detektywa. Producentem seriaslu miał byc JJ Abrams, który obecnie skupi się właśnie na filmowej kontynuacji.

 

 technologia i rozrywka