Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

David Beckham: Drużyna w opałach: serial oryginalny Disney+ dostępny jest od dziś

Michał Miśko
Opublikowano
David Beckham: Drużyna w opałach: serial oryginalny Disney+ dostępny jest od dziś
Disney+

Już dziś, 9 listopada, na platformę Disney+ trafił serial oryginalny David Beckham: Drużyna w opałach. 

David Beckham: Drużyna w opałach to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys - drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu całkowitego z niej wypadnięcia. Jednak nie jest to byle jaka liga... To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham. Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny. Za produkcję serialu odpowiadają nagrodzona BAFTA i RTS firma produkcyjna Twenty Twenty oraz Studio 99, którego współzałożycielem jest Beckham.

Kadr z serialu David Beckham: Drużyna w opałach

W serialu oryginalnym Disney+ David Beckham wraca do swoich korzeni z misją pomocy Westward w odniesieniu sukcesu. Jest dla członków drużyny prawdziwym mentorem, udziela im wsparcia i doradza, jak wykonać idealne zagranie w stylu Beckhama.

David Beckham: Drużyna w opałach to kolejna lokalna produkcja Disney+. W samym regionie EMEA zespół Disney International Content and Operations planuje do 2024 roku zrealizować 60 lokalnych produkcji, dlatego kontynuuje współpracę z wybitnymi twórcami i najlepszymi producentami.

 

  

 technologia i rozrywka