Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Creed 3 na pierwszym zwiastunie

Michał Miśko
Opublikowano
Creed 3 na pierwszym zwiastunie
Creed 3

Michael B. Jordan powraca. Tym razem w podwójnej roli - głównego bohatera, Adonisa Creeda, oraz reżysera filmu, którego premiera odbędzie się 3 marca 2023 roku.

Kiedyś przyjaciele, dziś staną naprzeciwko siebie. To motyw często wykorzystywany w filmach, taki wątek główny obrano również w trzeciej odsłonie Creeda, czyli spin offu serii Rocky. A samego Rockiego, czyli Sylvestra Stallone w tej roli, już nie zobaczymy. Popularny aktor skonfliktowany jest z ekipą realizującą film i jego postać w trzeciej części serii już się nie pojawi. Sam aktor zapowiadał to już zresztą kilka miesięcy temu.

Akcja Creeda 3 toczyć się będzie wokół znajomości, jeszcze z czasów dzieciństwa, głównego bohatera i Andersona Dama, granego przez Jonathana Majorsa. Dam, podobnie jak Claber Lang w filmie Rocky 3, jest self made manem, który, jak wynika ze zwiastuna, pragnie tylko jednego. Zdobyć tytuł mistrzowski, który aktualnie dzierży postać kreowana przez B. Jordana.

Reżyserem filmu Creed 3 jest zresztą sam Michael B. Jordan dla którego będzie to debiut w tej roli. Premiera odbędzie się w kinach 3 marca 2023 roku. Pierwotnie film miał ukazać się już pod koniec listopada tego roku, ale latem ogłoszono, że premiera została odłożona o kilka miesięcy.

Pierwszy film z cyklu Creed ukazał się w 2015 roku. Do swoich ról w Creed 3 powrócą, oprócz Jordana, również Tessa Thompson i Phylicia Rashad.

 

 technologia i rozrywka