Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Listopad w Disney+

Michał Miśko
Opublikowano

Jak prezentuje się nadchodzący miesiąc w ramówce Disney+? Oto kilka zapowiedzi nowości w serwisie.

W listopadzie ​​w Disney+ pojawi się jeszcze więcej wciągających flmów, seriali i programów. Wszystko po to, aby umilić subskrybentom coraz dłuższe jesienne wieczory. Na otulonych kocem w domowym zaciszu widzów czekać będą wyjątkowe produkcje, w tym między innymi długo wyczekiwana premiera serialu Willow. Z kolei Tim Allen powróci w swojej kultowej roli Śniętego Mikołaja, a Chris Hemsworth spróbuje rozwikłać tajemnicę długowieczności. Na widzów czeka dużo więcej nowości, a wybrane z nich prezentujemy poniżej.

Willow, 3 listopada

Willow, kadr z serialu Disney Plus

Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy Willow George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w Willow w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

Bez granic z Chrisem Hemsworthem, 16 listopada

Kadr z serialu Disney Plus Braz granic z Chrisem Hemsworthem

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

Śnięty Mikołaj, 16 listopada

Kadr z serialu Śnięty Mikołaj z Disney Plus

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi – na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna.

Pacjent, 30 listopada

Pacjent to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku.

W listopadzie w Disney Plus pojawi się również serial oryginalny David Beckham: Drużyna w opałach o którym pisaliśmy już tutaj. W listopadzie na widzów czekać będą jeszcze inne sportowe emocje, m.in. nowy serial dokumentalny Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers. 

Co jeszcze pojawi się w listopadzie?

Zwierzogród+ [Zootopia+], 9 listopada
Zakłamanie [Tell Me Lies], 16 listopada
Reboot, 2 listopada
Miki: Historia Myszki [Mickey: The Story of a Mouse], 18 listopada
Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers [Legacy: The True Story of the LA Lakers], 23 listopada
Prześcignąć zbrodnię [The Murders Before the Marathon], 9 listopada
Wulkan miłości [Fire of Love], 11 listopada

 

 

 technologia i rozrywka