Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Henry Cavill rezygnuje z roli Wiedźmina

Michał Miśko
Opublikowano

Dla Henry'ego Cavilla występ w trzecim sezonie serialu The Witcher od Netflixa będzie ostatnim. W roli Geralta, w kolejnych, zastąpi go Liam Hemsworth.

Henry Cavill powróci w roli Supermana. Najpierw pojawiły się nieoficjalne informacje, od tygodnia mieliśmy również potwierdzenie w postaci sceny po napisach w filmie Black Adam, po czym sam Cavill potwierdził, że wróci w kolejnym filmie o przygodach człowieka ze stali. Jednak gdzie jedni dostają, tam inni tracą i Cavill zrezygnował właśnie z kontynuowania przygody z serialem Wiedźmin, produkowanym przez Netflixa.

Trzeci sezon, który właśnie jest produkowany, będzie ostatnim w którym oglądać będziemy Cavilla w roli Geralta z Rivii. A jak wiemy również od jakiegoś czasu produkcja ma potrwać jeszcze kolejne dwa sezony. W czwartym i piątym sezonie The Witcher główną rolę zagra Liam Hemsworth (brat Thora, nie Loki, jak kpi od rana Internet). Obaj aktorzy potwierdzili te informacje na swoich profilach na Instagramie.

Serial Wiedźmin (The Witcher) zadebiutował na Netflixie w 2019 roku. Zazwyczaj podobał się tym, którzy nie czytali powieści i opowiadań Sapkowskiego na których oparta jest fabuła serialu. Ci, którzy z książkami byli zaznajomieni i, co gorsza, uwielbiali dzieła Polaka, wskazywali, że jedynym plusem serialu jest właśnie kreacja Cavilla. Trzeci sezon serialu nie pojawi się wczesniej jak w przyszłe lato. Już w te Święta jednak zadiutuje prequell serii The Witcher: Blood Origin. Seria ta opowiadać będzie historię powstania pierwszego z Wiedźminów, na długo przed tym, zanim pojawił się Geralt.

 

 technologia i rozrywka