Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

FlixClassic udostępnia swoją platformę za darmo

Michał Miśko
Opublikowano
FlixClassic udostępnia swoją platformę za darmo
FlixClassic

Platforma FlixClassic przygotowała dla miłośników kina noworoczną promocję. Od 12 stycznia wielbiciele klasyki filmowej będą mogli uzyskać darmowy dostęp do platformy na 3 dni. Jak to zrobić?

Od 12 do 22 stycznia potrwa styczniowa promocja platformy VOD. Aby otrzymać darmowy dostęp do serwisu flixclassic.pl na 3 dni, wystarczy zapisać się do newslettera.

Na FlixClassic znajduje się obecnie blisko 400 propozycji. Wśród nich wielbiciele kina obejrzą również takie tytuły jak: Atlanta, Młody Sherlock Holmes, Andriej Rublow, Ludzie w niedziele, Człowiek z kamerą czy Nietolerancja, które znajdują się w rankingu Top100 SpoilerMastera tworzonym przez krytyka filmowego i filmoznawcę Michała Oleszczyka.

Dla widzów, którzy chcą odkryć klasykę kinematografii w różnych odsłonach, kurator platformy Miłosz Stelmach przygotował cztery ścieżki. Żelazny kanon to nieśmiertelne klasyki i kamienie milowe sztuki filmowej, np.: Cena strachu, Reguły Gry. Zapomniane perełki prezentują nieoczywiste tytuły, które zainteresują najbardziej wymagających widzów np.: Autostopowicz, Lokator. Swobodna jazda przedstawia zaskakujące i najbardziej nietuzinkowe dzieła kina gatunkowego i autorskiego m.in.: Dzika Planeta, Interes na kółkach. Natomiast gaz do dechy zaprasza na seans dziwnych i czasem przestrzelonych filmów, np.: Galaktyka Grozy czy Świat Przyszłości.

Dzięki nowym funkcjom dostęp do biblioteki serwisu jest coraz wygodniejszy. Kinomaniacy już mogą korzystać z funkcji streamowania Chromecast. Filmy z platformy można również oglądać poprzez przeglądarkę, aplikacje iOS oraz Android czy Smart TV Samsung i LG.

 

 

 technologia i rozrywka