Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Rick i Morty będzie kontynuowane

Michał Miśko
Opublikowano
Rick i Morty będzie kontynuowane
Rick i Morty

Serial Rick i Morty będzie kontynuowany, zapowiedzieli przedstawiciele Adult Swim, emitowanego w Cartoon Network, nocnego bloku programowego, przeznaczonego dla widzów dorosłych. Przyszłość serialu była niepewna po tym zatrzymano jego współtwórcę, Justina Roilanda.

Adult Swim, a tym samym Cartoon Network, zakończyło współpracę z Justinem Roilandem. Współtwórca serialu Rick i Morty został zatrzymany i usłyszał dwa zarzuty przestępstw federalnych. Od momentu, kiedy ta informacja obiegła świat przyszłość serialu była niepewna. Jednak Hollywood Reporter donosi, że serial będzie kontynuowany, a na swoich barkach samodzielnie poniesie go drugi współtwórca, Dan Harmon.

Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze również pojawiła się informacja o pracach nad 7. sezonem popularnego show. Roiland, którego problemy z prawem rozpoczęły się już w 2020 roku, zrezygnował również z pracy w Squanch Games, studiu, którego był współzałożycielem w 2016 roku. Tuż po oświadczeniach Adult Swim i Squanch Games swoje wydali również Hulu oraz 20th Television Animation, gdzie Roiland współtworzył projekty Solar Opposites i Koala Man. Te również będą kontynuowane bez jego udziału.

Rick i Morty to amerykański animowany serial telewizyjny przeznaczony dla starszej widowni. Produkcja w oryginalnym zamyśle miała być parodią filmu Powrót do przyszłości, stworzoną przez Roilanda na potrzeby festiwalu filmowego Channel 101. Po premierze producenci Adult Swim nakłonili jednak twórców do rozwinięcia tego pomysłu. Serial miał swoją premierę w grudniu 2013 roku, od razu zyskując przychylne recenzje krytyków. 

 

 technologia i rozrywka